Tel 08-6290700
Försäljning, uthyrning och service av blästerprodukter, färgsprutor, fasadsprutor, högtryckstvättar, skyddsutrustning, transportpumpar, etc

 

KONTAKTA OSS

Tillbaka
 
 Stockholm Huvudkontor
Besök-/Postadress
   Järnvägsgatan 11 (hitta hit)
     172 75 Sundbyberg
Öppettider:
   Måndag till fredag 7:00 – 16:30  (Lördag/Söndag stängt)
Tel:
   08 - 629 07 00
Fax:
   08 - 28 79 71
E-post:
   info@anti-corrosion.com 
Order:
   kundorder@anti-corrosion.com 
 Personal  
Försäljning      
 Åkesson Hans (VD)    08 - 629 07 01 070 - 510 19 06 hans.akesson@anti-corrosion.com
 Von Kraemer Anders    08 - 629 07 12 070 - 591 29 09 anders.kraemer@anti-corrosion.com
 Dorfh Mathias    08 - 629 07 06 070 - 688 11 07 mathias.dorfh@anti-corrosion.com 
 Åkesson Jimmy    08 - 629 07 17 070 - 658 39 87 jimmy.akesson@anti-corrosion.com 
 Jordestam Hans    08 - 629 07 05 070-210 86 94 butiken@anti-corrosion.com 
       
 Verkstad/Uthyrning      
 Landberg Anders    08 - 629 07 10 070 - 629 01 68 verkstad@anti-corrosion.com 
 Adamsson Jonas    08 - 629 07 03 072-514 47 40 verkstad@anti-corrosion.com 
 Andersson Helena    08 - 629 07 13 070-314 28 40 verkstad@anti-corrosion.com 
       
 Administration      
 Åkesson Lena    08 - 629 07 08 070 - 620 77 44 lena.akesson@anti-corrosion.com
 Stenberg Elisabeth    08 - 629 07 09 072-515 61 40 elisabeth.stenberg@anti-corrosion.com 
 Lindman Camilla    08 - 629 07 07 070-284 04 51 camilla.lindman@anti-corrosion.com 
 Nabbe Björn    08 - 629 07 02 070 - 414 22 20 bjorn.nabbe@anti-corrosion.com 


 Härnösand Lokalkontor
Besök-/Postadress
   Kattastrand (hitta hit)
   871 65 Härnösand
Tel:
   0611 - 214 63
Fax:
   0611 - 141 50
E-post
   harnosand@anti-corrosion.com
 Personal  
 Sjödin Roger 0611 - 205 60 070-553 60 10 harnosand@anti-corrosion.com


 Malmö Lokalkontor
Besöks-/Postadress
   Kabingatan 13 (hitta hit)
   212 39 Malmö
Tel:
   040 - 18 70 22
Fax:
   040 - 18 32 75
E-post
   malmo@anti-corrosion.com
 Personal  
 Nilsson Claes    040 - 18 70 42 070 - 642 47 01 claes.nilsson@anti-corrosion.com
 Lööf Hans    040 - 18 71 04 070 - 635 70 91 hans.loof@anti-corrosion.com
 Tilly Jimmy    040 - 18 70 45 073 - 321 40 65 jimmy.tilly@anti-corrosion.com
 Partanen Danny    040 - 18 70 43 070 - 639 70 22 danny.partanen@anti-corrosion.com


 Göteborg Lokalkontor
Besök-/Postadress     Möbelgatan 6
    431 33 Mölndal
Tel:
   031 - 779 73 30
Fax:
   031 - 779 73 32
E-post
   goteborg@anti-corrosion.com
 Personal  
 Lindström Andreas    031 - 22 49 32 073 - 332 23 42 andreas.lindstrom@anti-corrosion.com
 Andreasson Emil    031 - 22 49 30 070 - 240 44 58 emil.andreasson@anti-corrosion.com
 Larsson Martin    031 - 22 49 36 073 - 322 91 66 goteborg@anti-corrosion.com
 Karlsson Lars    031 - 22 30 53 072 - 506 95 76 goteborg@anti-corrosion.com

 

     
© Anti-Corrosion Sverige AB
GRACO - Färgsprutor CLEMCO - BlästerELMYGGAN - SpackelsprutanCURA - Fasadsprutor WIWA - Färgsprutor